فروش بی نظیر گجت‌ های پوشیدنی در ۲۰۲۰ با وجود کرونا

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان

انتظار می‌رود تا پایان سال ۲۰۲۰ فروش گجت‌های هوشمند به ۳۹۶ میلیون عدد برسد.

میزان فروش این تجهیزات نسبت به سال گذشته ۱۴.۵ درصد رشد داشته و از ۳۴۵.۹ میلیون عدد به ۳۹۶ میلیون عدد رسیده است. شرکت تحقیقاتی IDC که بر روی این مسئله تمرکز دارد اعلام کرده است بازار گجت‌های هوشمند سالانه حدود ۱۲.۵ درصد رشد دارد و تا سال ۲۰۲۴ فروشی معادل ۶۳۷ میلیون عدد را تجربه خواهد کرد.

با وجود شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن بسیاری از مردم در سراسر جهان فروش گجت‌های هوشمند در نیمه اول سال ۲۰۲۰ نتایج مثبتی را از خود نشان داده است. با وجود آن که بسیاری از کاربران در سراسر جهان تمایل داشتند نیمه اول سال ۲۰۲۰ را با احتیاط بیشتری زندگی کنند و تنها خریدهای ضروری را صورت دهند، باز هم فروش گجت‌های هوشمند با رشد مواجه بوده است.

محبوب‌ترین گجت پوشیدنی نیمه اول ۲۰۲۰
گفته می‌شود در بین گجت‌های پوشیدنی هوشمند گجت‌های کمک شنیداری بیشترین رشد فروش را در شش ماه اول سال ۲۰۲۰ به خود دیده‌اند. همچنین در حال حاضر فروش گجت‌های هوشمند همچنان رو به رشد است و محصولات بسیاری به این بازار راه پیدا کرده‌اند.

در بین این گجت‌ها به نظر می‌آید آن دسته از محصولاتی که خدمات خاصی را ارائه می‌دهند از طرفداران بیشتری برخوردارند. ریمون لاماس، مدیر تحقیقات گوشی‌های هوشمند و گجت‌ها در صحبت‌های اخیر خود به این نکته اشاره کرد که گجت‌های پوشیدنی و سرویس‌های خدماتی موجود در آن‌‌ها در فصل‌های پیش رو رشد قابل توجهی خواهند داشت. وی همچنین گفت: “گجت‌های پوشیدنی بهترین وسیله برای دریافت داده‌های کاربران هستند”. همان‌طور که اشاره شد انتظار می‌رود فروش گجت‌های پوشیدنی تا سال ۲۰۲۴ به حدود ۶۴۰ میلیون عدد برسد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *