بازی‌های Google Play در دسترس کاربران ویندوز قرار گرفت

کاربران ویندوز اکنون می‌توانند برخی از بازی‌های اندروید را در کامپیوتر بازی کنند.شرکت گوگل به تازگی برخی از بازی‌های نسخه اندروید خود را در کشورهایی همچون تایوان در دسترس کاربران قرار داد.

به گزارش انگجت، شرکت گوگل به تازگی نسخه بتای مبتنی بر ثبت نام را راه اندازی کرده است. این ثبت نام به کاربران امکان می‌دهد بازی‌های اندروید را در رایانه‌های شخصی ویندوزی نصب و از آن استفاده کنند. اگر حساب کاربری داشته باشید، می‌توانید بدون نیاز به تلفن اندرویدی یا Chromebook به عناوینی مانند Mobile Legends: Bang Bang و Summoners War دسترسی داشته باشید. می‌توانید از صفحه نمایش بزرگ‌تر و گزینه‌های ورودی اضافی استفاده کنید و پیشرفت شما در بازی بین پلتفرم‌ها همگام‌سازی خواهد شد.

براساس گزارش‌ها، قابلیت جدید هنوز در دسترس عموم گیمرها قرار نگرفته؛ در همین راستا گوگل اعلام کرد که جزئیات به روز رسانی  نسخه‌های بتا را به زودی ارائه خواهد کرد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که بازی‌هایی که برای کاربران در دسترس قرار گرفته، رضایت بخش نیست و  انتظار می‌رود در نسخه‌های ارتقا یافته هیجان انگیز باشد. البته، این یک نقطه عطف برای گوگل است. در حالی که این شرکت مدت‌هاست سرویس‌های رسانه‌ای Google Play را برای ویندوز در دسترس قرار داده، عرضه بازی‌ها یک استثناء بود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دوره آموزشی مهندسی شبکه

مطالب مرتبط