گلکسی S21 FE در بیشتر بازارها عرضه خواهد شد

عرضه گلکسی S21 FE ‌به بازارهای ایالات متحده و اروپا محدود خواهد شد؛ اما اکنون به‌نظر می‌رسد این اخبار صحت ندارد.

اگر اخبار فناوری را دنبال کرده باشید، رونمایی گلکسی گلکسی S21 FE‌ با مشکلات و فرازونشیب‌های زیادی روبه‌رو شده است. پرچم‌دار مقرون‌به‌صرفه سامسونگ بی‌شک امسال عرضه خواهد شد؛ اما با تأخیر.

در گزارشی اعلام شده بود وقتی فروش گلکسی S21 FE‌ آغاز شود، یافتن آن مشکل خواهد بود و غول کره‌ای ظاهرا گوشی مذکور را در بازار‌های بسیار محدودی عرضه خواهد کرد که اکنون به‌نظر می‌رسد این گزارش صحت ندارد. طبق آن گزارش، سامسونگ قصد داشت گلکسی S21 FE را فقط در بازار‌های اروپا و ایالات متحده رضه کند. ، اکنون آژانس خبری ژاپنی گزارش داده است که گلکسی S21 FE با اپراتور ژاپنی NTT DoCoMo برای عرضه آماده شده است.

اگر این اخبار دقیق باشد، نشان می‌دهد گلکسی S21 FE راهی بازار‌های بیشتری خواهد شد و سامسونگ احتمالا این گوشی را به اروپا و ایالات متحده محدود نخواهد کرد. کمبود تراشه در جهان دلیل اصلی شایعه محدودیت بازار‌ها در وهله اول بوده است. افزون‌براین، کمبود تراشه باعث حذف گلکسی نوت ۲۱ از فهرست محصولات سامسونگ در سال ۲۰۲۱ شد و همین موضوع دلیل تأخیر گلکسی S21‌ FE نیز عنوان شده است.

اخبار فاش‌شده قبلی نشان داد گلکسی S21 FE درکنار دستگاه‌‌های جدید سامسونگ در رویداد آنپکد ۱۱ آگوست ( ۲۰ مرداد ۱۴۰۰) معرفی خواهد شد. با این تفاسیر، اگر گلکسی S21 FE در تاریخ مذکور رونمایی نشود؛ نمی‌توان گفت چه زمانی این گوشی عرضه خواهد شد و بازه زمانی معرفی این محصول مبهم خواهد بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *