مایکروسافت خیال والدین کودکان را راحت تر می کند

به گزارش نبض فناوری با استفاده از ویژگی جدید ارائه شده در مرورگر اج والدین می توانند وبسایت های مدنظر خود را مسدود کنند و Bing SafeSearch فعال خواهد بود.

مایکروسافت آزمایش حالت کودک (Kids Mode) را در مرورگر اج خود برای کمک به محافظت از کودکان هنگام مرور وب آغاز کرده است. شرکتی که این حالت را عمدتا برای کودکان ۵-۱۲ سال ایجاد کرده است.

شما می توانید Kids Kids را از طریق انتخاب نمایه Edge فعال کنید و نیازی به راه اندازی حساب کودک برای روشن کردن آن ندارید، همانطور که Windows Central نشان می دهد. برای خروج از این حالت کاربران باید گذرواژه وارد کنند.

شما می توانید لیست مجاز سایتهایی را که فرزندانتان می توانند به آنها دسترسی داشته باشند تنظیم کنید و با گذشت زمان آن راویرایش کنید.

حالت کودکان با جلوگیری از ردیابی دقیق، از Bing SafeSearch استفاده می کند و مضامین سفارشی مرورگر را ارائه می دهد. مایکروسافت قصد دارد با افزودن ویژگی های بیشتر این حالت را بهبود ببخشد.

بسیاری از محصولات و خدمات دیگر حالت های مناسب کودکان را ارائه می دهند. با توجه به اینکه کودکان ممکن است بیشتر از کامپیوترهای خود در هنگام حضور از راه دور در مدرسه استفاده کنند ، مطمئناً حالت Kids Kids در مرورگر خبر خوبی برای والدین آن ها است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *