مایکروسافت از ویرایش جدید پکیج آفیس موسوم به آفیس ۲۰۲۱ رونمایی کرد

به نقل از آیتی رسان ‌امروز شرکت مایکروسافت از نسخه جدید پکیج دائمی آفیس خود با نام آفیس ۲۰۲۱ رونمایی کرد. آفیس ۲۰۲۱ برای مشتریان تجاری، مصرف‌کنندگان و کسب‌وکارهای کوچک عرضه می‌شود.

همچنین مایکروسافت تائید کرده که آفیس ۲۰۲۱ مجهز به ۲ ورژن مک و ویندوز خواهد بود. آفیس ۲۰۲۱ با بهره‌گیری از مدل خرید یکباره برای مدت ۵ سال مورد پشتیبانی قرار خواهد گرفت.

مطابق پیش‌‌بینی‌ها آفیس ۲۰۲۱ دارای برخی ویژگی‌های جدیدی است که به‌عنوان بخشی از اشتراک آفیس ۲۶۵ در اپلیکیشن‌های آفیس قابل دسترس است. ویژگی‌های جدید آفیس ۲۰۲۱ شامل بهبود قابلیت‌های دسترسی (Accessibility)، امکاناتی مانند آرایه‌های پویا (Dynamic Arrays) و XLOOKUP در اکسل، پشتیبانی از حالت تاریک در چندین برنامه و بهبود عملکرد در چندین اپلیکیشن شامل ورد، اکسل، Outlook و پاورپوینت است.

جرد اسپاتارو؛ معاون ارشد واحد مایکروسافت ۳۶۵ گفت:

“ما به منظور اجرای‌ فعالیت‌های خود در آینده نیازمند قدرت فضای ابری هستیم. ما در زمینه فناوری ابری سرمایه‌گذاری می‌کنیم. حتی زمانی‌که برای تطبیق خود با فعالیت‌های دنیای جدید تلاش می‌کنیم؛ کماکان به نوآوری در این حوزه پرداخته و ایده‌هایی را کشف می‌کنیم که در راستای توانمندسازی کلیه افراد یک سازمان به مشتریان ما کمک می‌کنند. با این‌حال کماکان اذعان می‌کنیم که برخی مشتریان ما نیازمند فعال‌سازی مجموعه‌ای از سناریوهای دارای چارچوب زمانی هستند. این به‌روزرسانی‌ها نشان‌دهنده تعهد ما برای کمک به تامین این نیاز است.”

مایکروسافت ورژن پیش‌نمایشی و تجاری آفیس LTSC را در ماه آوریل منتشر خواهد کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *