مانیتور هوشمند جدید سامسونگ امکان کنترل دستگاه‌های اینترنت اشیاء را فراهم می‌کند

سامسونگ برای نمایشگاه CES 2022 یک مانیتور هوشمند جدید با نام M8 را درنظر گرفته که از نمایشگر ۳۲ اینچی با رزولوشن ۴K بهره می‌برد. این تلویزیون جدید قابلیت‌های تلویزیون‌های هوشمند مانند دسترسی به اپ‌های استریم محتوا و بازی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در حال حاضر سامسونگ قیمت یا تاریخ عرضه این مانیتور جدید را اعلام نکرده، با این حال با توجه به ویژگی‌هایش با یک مانیتور پیشرفته روبه‌رو هستیم که پاسخگوی نیاز اکثر کاربران است.

مشخصات مانیتور هوشمند جدید سامسونگ

این مانیتور جدید ضخامتی برابر ۱۱.۴ میلی‌متر دارد که به گفته کره‌ای‌ها، بسیار باریک‌تر از مدل‌های قبلی است. یکی از جالب توجه‌ترین ویژگی‌های این محصول، دوربین مغناطیسی و متحرک SlimFit آن محسوب می‌شود که می‌توان برای تماس‌های ویدیویی به آن متصل کرد. این مانیتور جدید از اپ‌های تماس تصویری مانند گوگل Duo پشتیبانی می‌کند.

سامسونگ هاب اینترنت اشیاء هوشمند (SmartThings IoT Hub) خود را با مانیتور M8 ادغام کرده تا بتوانید از طریق M8، دستگاه‌های اینترنت اشیاء هوشمند مختلف را کنترل کنید. به گفته سامسونگ، در M8 قابلیت جدیدی به نام Workspace قرار دارد که سرویس‌های وب مرتبط با دنیای کار مانند مایکروسافت ۳۶۵ را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

یکی دیگر از ویژگی‌های مانیتور هوشمند جدید سامسونگ، Game Home نام دارد که M8 را به یک مانیتور استریم بازی‌های ابری تبدیل می‌کند. به گفته کره‌ای‌ها، کاربران می‌توانند از مانیتور M8 برای استریم بازی‌ها از سرویس‌های استریم بازی استفاده کنند و حتی امکان اتصال بی‌سیم کنترلرها به این مانیتور هم وجود دارد.

سامسونگ تمام ویژگی‌های فنی مانیتور جدیدش را با علاقه‌مندان به اشتراک نگذاشته، با این حال گفته پورت USB-C این محصول از شارژ سریع ۶۵ واتی پشتیبانی می‌کند. همانطور که بالاتر گفتیم، هنوز اطلاعی از قیمت یا تاریخ عرضه این مانیتور نداریم.

سامسونگ در کنار مانیتور M8، پیش از شروع رسمی نمایشگاه CES 2022 از تلویزیون های ۲۰۲۲ هم رونمایی کرده که شامل محصولات متنوعی می‌شود.

 

منبع: دیجیاتو

دوره آموزشی سیسکو

مطالب مرتبط