خالق دوج کوین: دیگر علاقه‌ای به ایلان ماسک ندارد

خالق یکی از معروف ترین رمزارزهای ارز دیجیتال دوج کوین با منتشر کردن خبری در توییت اعلام کرد که دیگه علاقه خاصی به ایلان ماسک مدیر اسپیکس ایکس و تسلا نداره .

بعد از اینکه بین توییتر و ایلان ماسک ارتباط کاری صورت نگرفت و نشد که این شبکه اجتماعی معروف و پرطرفدار را ایلان ماسک خریداری کند، بیشتر سایت ها خبرهای متفاوتی را از ماسک انتشار دادن که بیشتر قصد خراب کردن او را داشتند.

اکنون به واسطه‌ این موضوع‌های بد ، خالق میم کوین بازار  ارز‌ دیجیتال در جدیدترین توییت خود‌ ایلان ماسک، پشتیبان دائمی دوج کوین را مورد‌ هدف قرار داد‌ و به طعنه‌ نوشت که دیگر علاقه‌ای به این کارآفرین نخواهد داشت برای‌اینکه رسانه‌ها درباره ایلان ماسک  چیز‌های‌ بدی را می‌گویند‌ !

بیلی مارکوس، سازنده دوج کوین که با اسم شیب توشی ناکاماتو در توییتر فعالیت میکند در جواب به توییت گفت که و خود ایلان ماسک گفت که : من قبلا ایلان رو خیلی داشتم ولی وقتی که رسانه ها از او خبر های بد منتشر کردن و دیگه دوست نداشتن او که رایج شد من هم به همین علت تصمیم گرفتم با ایلان دوست نباشم دیگه تا اعتبارم رو از دست ندم .

 

 

ایلان ماسک بلافاصله با صفحه شخصی اش واکنش نشان داد و نظر خود را در مورد این وضعیت عنوان کرد و اعتقاد دارد که رسانه ها عقیده های بسیار منفی شدیدی را دارند و برای دیده شدن و جلب توجه انجام میدهند این کار هارو علیه او، و همچنان در صحبت های خود اشاره کرد که متاسفانه من کلیک و بازدید های زیادی را دارم . ایلان ماسک اعتقاد دارد  که این داستان تکراری است و قبلاً هم  آن را تجربه نموده.

 

اختلاف های توییتر و ایلان ماسک

تمام یورش هایی  که سایت های خبری از او بد گفتند از آن جا  شروع  شد که در رابطه با درصد کاربران واقعی دچار اختلافاتی شد . قبل از این هم، توییتر جلسه دادگاهی شان را شروع کردند  با تنظیم شکایتی از ایلان ماسک خواستند  که این پلتفرم را به قیمت ۴۳ میلیارد دلار یا ۵۴.۲۰ دلار، در ازای هر سهم بخرد .

بعد ۸ جولای ایلان ماسک گفت که دیگر قصد خرید این شبکه اجتماعی را نخواهم داشت، و ادعا دارد که توییتر با اشتراک درصد اکانت هرزنامه در این شبکه اجتماعی و اخراج کارمندان گران پایه موافقت نکردند .

منبع:U.Today

مطالب مرتبط