اپل تی‌وی و اپل موزیک به ویندوز می‌آیند؛ ادغام آی‌کلود فوتوز با برنامه فوتوز مایکروسافت

اپل از سال آینده میلادی برنامه‌های اپل موزیک و اپل تی‌وی را در اختیار کاربران ویندوز قرار می‌دهد.

مایکروسافت در رویداد امروز در کنار رونمایی از جدیدترین محصولات سخت افزاری‌اش یعنی سرفیس پرو ۹، سرفیس لپ‌تاپ ۵، سرفیس استودیو ۲ پلاس و اسپیکر چندمنظوره، از آمدن اپل موزیک و اپل تی‌وی به ویندوز از امروز اپل موزیک در مایکروسافت استور موجود است، البته تنها کاربران ایکس‌باکس می‌توانند همین حالا آن را تجربه کنند و سال آینده میلادی در اختیار کاربران ویندوز قرار می‌گیرد. با این حال نسخه پیش نمایش اپل موزیک و اپل تی‌وی به‌زودی برای ویندوز منتشر می‌شود و مشترکین اپل می‌توانند از روی پی‌سی ویندوزی به محتوای آن‌ها دسترسی داشته باشند.

ادغام آی‌کلود فوتوز با برنامه فوتوز ویندوز ۱۱

مایکروسافت همچنین آی‌کلود فوتوز (iCloud Photos) با اپ فوتوز ویندوز ۱۱ ادغام می‌کند تا کاربران به تمام تصاویر و ویدیوهای خود در یک محل دسترسی داشته باشند. در نسخه جدید فوتوز، آی‌کلود فوتوز در منوی اصلی به نمایش گذاشته می‌شود تا کاربران آیفون راحت‌تر بتوانند به آن‌ها در دستگاه ویندوزی خود دسترسی پیدا کنند.و ادغام آی‌کلود فوتوز با برنامه فوتوز ویندوز ۱۱ خبر داد.

اپل تی‌وی و اپل موزیک به ویندوز می‌آیند؛ ادغام آی‌کلود فوتوز با برنامه فوتوز مایکروسافت

کاربران برای تجربه این ادغام، باید جدیدترین اپ ویندوز iCloud را روی سیستم خود نصب کنند.

آمدن این سرویس‌ها به ویندوز پس از آن صورت می‌گیرد که اپل تی‌وی نزدیک به دو سال پیش به کنسول‌های ایکس‌باکس اضافه شد و نزدیک به یکسال پیش هم کاربران پلی استیشن ۵ به اپل موزیک دسترسی پیدا کنند. بنابراین مدت زیادی طول کشید تا اپل برنامه‌هایش را به مایکروسافت استور و ویندوز بیاورد.

با وجود این موارد، ادغام آی‌کلود فوتوز در برنامه فوتوز ویندوز برای کاربرانی که از آیفون اما کامپیوترهای ویندوزی استفاده می‌کنند، خبر خوشایندی محسوب می‌شود.

منبع:دیجیاتو

مطالب مرتبط