اپل برترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های اپ استور سال ۲۰۲۱ را معرفی کرد

اپل فهرست سالانه بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موجود در اپ استور برای دستگاه‌های خود مانند آیفون، آی‌پد، مک، اپل تی وی و اپل واچ را منتشر کرد.

طبق فهرست ارائه شده از سوی اپل، در سال جاری Toca Boca استودیو تولید کننده اپلیکیشن کودکان، برای «Toca Life World» موفق به کسب جایزه بهترین اپلیکیشن آیفون شد. بازی League of Legends: Wild Rift از استودیو توسعه دهنده رایت گیمز (Riot Games) نیز توانست مقام بهترین بازی آیفون را کسب کند.

لیست کامل برندگان به شرح زیر است:

اپلیکیشن

اپلیکیشن برتر آیفون در سال جاری: Toca Life World

اپلیکیشن برتر آیپد در سال جاری: LumaFusion

اپلیکیشن برتر کامپیوترهای مک در سال جاری: Craft

اپلیکیشن برتر اپل تی وی در سال جاری: DAZN

اپلیکیشن برتر اپل واچ در سال جاری: Carrot Weather

بازی

بازی برتر آیفون در سال جاری: League of Legends: Wild Rift

بازی برتر آی‌پد در سال جاری: MARVEL Future Revolution

بازی برتر کامپیوترهای مک در سال جاری: Myst

بازی برتر اپل تی وی در سال جاری: Space Marshals 3

بازی برتر اپل واچ در سال جاری: Fantasian

به طور معمول، برندگان این جوایز از بین اپلیکیشن‌ها یا بازی‌هایی انتخاب می‌شود، که به تازگی وارد اپ استور شده‌اند، توسعه‌دهنده آن‌ها از فناوری‌های اپل به روش‌های جالبی استفاده کرده‌اند یا مواردی که در طول سال مورد توجه ویژه‌ای قرار گرفته‌اند.

اپل در چند وقت گذشته با واکنش‌ها و تحولات زیادی درباره اپ استور مواجه بوده و اکنون با ارائه این فهرست، نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان در حال ایجاد کسب و کارهای بلندمدت خود در این پلتفرم هستند و اپل نیز با ارائه این دسته از جوایز به آن‌ها کمک می‌کند.

اپل همچنین از «ارتباط» به عنوان برترین ترند سال خود یاد کرد و با در نظر گرفتن این ویژگی، از برخی اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها که تاثیر ماندگاری بر زندگی مردم داشته‌اند، تمجید کرد. اپل در این رابطه نوشت: «برندگان روند امسال مردم را به روش‌های معناداری دور هم جمع کرده و به صورت همزمان نیازهای اجتماعی، شخصی و حرفه‌ای کاربران سراسر جهان را نیز برآورده کردند.» لیست این اپلیکیشن‌ها نیز به شرح زیر است:

Among Us!

Bumble

Canva

EatOrka

Peanut

منبع: Digiato

آموزش دوره +Network

مطالب مرتبط