آخرین روزهای خوش گلکسی S7 و S7 اج! این دو مدل دیگر هر ماه آپدیت نمی‌شوند!

حالا دیگر اسمارت‌فون‌های گلکسی S7 و S7 اج تقریبا سه ساله شده‌اند. با این وجود سامسونگ هنوز هم به فکر پرچم‌داران سابق خود است و بسته‌های امنیتی را در قالب به‌روزرسانی‌های دوره‌ای برای آنها عرضه می‌کند. در واقع این سناریوی اکثر شرکت‌های اندرویدی است که حداقل تا سه سال از محصولات خود پشتیبانی نرم‌افزاری می‌کنند. خبر خوب برای دارندگان پرچم‌داران اسبق شرکت کره‌ای این است که هنوز هم به‌روزرسانی های امنیتی را دریافت خواهند کرد.

AndroidPIT-IT-Samsung-Galaxy-S7-features-3553-w782

اما خبر بد این است که دوره‌های زمانی عرضه این آپدیت کمی تغییر کرده است. سیاست داخلی سامسونگ برای به‌روزرسانی نرم‌افزاری محصولات تولیدی خود بدین گونه است که گوشی‌های جدید و پریمیوم هر ماه آپدیت‌های امنیتی را دریافت می‌کنند. برای دسته ای دیگر از محصولات هر سه ماه یک بار بسته امنیتی ارایه می‌شود. در نهایت پرچم‌داران سابق با گذشت سه سال از عمرشان، در دوره‌های زمانی تقریبا سه ماهه این آپدیت‌ها را دریافت خواهند کرد. گلکسی S7 و S7 اج در دسته سوم قرار می‌گیرند.

اما نکته جالب توجه در خصوص این خانواده، گلکسی S7 اکتیو است. با وجود این که هندست گفته شده تنها سه ماه بعد از پرچم‌داران اصلی سامسونگ عرضه شد، اما هنوز هم در لیست دریافت ماهیانه به‌روزرسانی‌های شرکت قرار دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *