ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا در تهران

ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا ، Iotex ۲۰۲۱ ، از امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه به مدت دو روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

نمایشگاه اینترنت اشیا تهران

به نقل از ترنجی نمایشگاه اینترنت اشیا در میانه رویداد “هفته ایران دیجیتال” با حضور اپراتورهای تلفن همراه کشور و فعالان حوزه اینترنت اشیا آغاز به کار کرده و در طول زمان برگزاری آن از محصولات و خدمات بومی در حوزه اینترنت اشیا با حضور “سورنا ستاری” معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و “محمدجواد آذری جهرمی” وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی خواهد شد.

نشست بررسی آخرین وضعیت واگذاری باندهای فرکانسی ۵G، رونمایی از اپراتور اینترنت اشیا، خانه های هوشمند، سامانه کشاورزی هوشمند، گجت های سلامت هوشمند، معرفی گیت وی مانیتورینگ خطوط تولیدی صنعتی، رونمایی از برنامه های ۵G اپراتورهای تلفن همراه و معرفی سامانه اتصال ساختمان ها به آتش نشانی، از جمله رویدادهای این نمایشگاه خواهد بود.

سومین رویداد هفته ایران دیجیتال از شنبه گذشته (۲۵ بهمن ماه) آغاز شده و تا فردا (۲۸ بهمن ماه) ادامه خواهد داشت. در این رویداد موضوعات مختلفی در هفته ایران دیجیتال مطرح است اما نسل پنجم ارتباطات سیار ۵G، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی، سه موضوع اصلی است که در مدت پنج روز برگزاری این رویداد با شعار «ارتباطات هوشمندانه در ایران دیجیتال» به آن ها پرداخته خواهد شد.

نشست های حوزه اینترنت اشیا، بررسی آخرین تحولات در حوزه واگذاری باندهای فرکانس‌های، توسعه نسل پنجم ارتباطات با حضور مدیران سازمان تنظیم مقررات در روزهای دوشنبه و سه شنبه به صورت حضوری در سالن ۲۷ نمایشگاه بین المللی تهران با حضور وزیر ارتباطات، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رییس سازمان فاوای شهرداری برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *