توییتر امکان ‌اشتراک گذاری توییت در استوری اینستاگرام و اسنپ چت را فراهم کرد

به نقل از فارنت

بهترین توییت‌ها معمولا در پلتفرم‌های دیگر وایرال می‌شوند و توییتر نیز خود به این موضوع اذعان دارد. به همین دلیل توییتر قصد دارد ابزارهای جدیدی را برای اشتراک‌گذاری ایجاد کند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا توییت‌هایشان را در اسنپ‌چت و اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

در قابلیت جدید که در حال حاضر برای اسنپ‌چت فعال است، کاربران می‌توانند به صورت مستقیم توییت‌هایشان را به اسنپ کمرا ارسال کنند. گفته می‌شود که طی روزهای آینده این قابلیت برای ارسال مستقیم توییت به استوری اینستاگرام نیز عرضه خواهد شد.

هنگامی که کاربر یک توییت را به پلتفرم دیگری ارسال می‌کند، محتوای ارسال شده بیشتر شبیه به نمایش توییت در وب‌سایت و اپلیکیشن توییتر است و تنها یک اسکرین شات از توییت نیست.

در عین حال در اسنپ چت یک لینک مستقیم به توییت نیز در زیر آن قرار می‌گیرد. توییتر می‌گوید که ممکن است این لینک در اینستاگرام نیز وجود داشته باشد.

ظاهرا اشتراک‌گذاری مستقیم توییت در پلتفرم‌های دیگر به راحتی گرفتن یک اسکرین شات نیست، با این حال شما دیگر لازم نیست در تصویر تغییراتی از جمله برش و … را اعمال کنید. توییتر نیز به کمک این قابلیت می‌تواند سهم بیشتری از محبوب‌ترین توییت‌هایش داشته باشد!

توییت‌های طنز معمولا به صورت گسترده‌ای در اینستاگرام ارسال می‌شوند. با این حال این موضوع باعث نمی‌شود که کاربران به توییتر ارجاع داده شوند. از این رو توییتر با معرفی قابلیت جدید قصد دارد سهم بیش‌تری از توییت‌های وایرال شده در دیگر پلتفرم‌ها داشته باشد.

منبع: engadget

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *