مایکروسافت نوآورترین شرکت سال در حوزه اداری

طبق هر ساله مجله‌ی فست کمپانی(Fast Company) ، نوآورترین شرکت‌های جهان را معرفی کرده است. در فهرست امسال، مایکروسافت در بخش خدمات اداری لقب نوآورترین شرکت را به دست آورده است. دلیل این رتبه مایکروسافت به‌طور ویژه به موفقیت سرویس مایکروسافت تیمز برمی‌گردد.

فست کمپانی دراین‌باره گفته است:

زیر سؤال بردن سلطه‌ی مایکروسافت بر بخش ارتباطات اداری کار بسیار دشواری است. نرم‌افزار مایکروسافت تیمز بیش از ۲۰ میلیون کاربر روزانه دارد و ۹۱ شرکت از ۱۰۰ شرکت برتر آمریکا از این پلتفرم استفاده می‌کنند. همچنین سال گذشته پیشرفت هایی در زمینه‌ی تلفیق هوش مصنوعی در این پلتفرم و اضافه‌ شدن ابزارهایی ویژه‌ی کارمندان خدمات خط مقدم (کسانی که به‌صورت رودررو با مردم سروکار دارند نظیر پزشکان یا کارکنان بخش خدمات) بودیم.

پلتفرم شرکت اسلک رقیب اصلی مایکروسافت تیمز به شمار می‌آید.

از اینرو رتبه مایکروسافت ضربه سنگینی برای اسلک بحساب می آید.

با وجود استقبال اسلک از ورود مایکروسافت به عرصه‌ی پیام‌رسان‌های مشاغل در سال ۲۰۱۶، این اواخر رابطه‌ی میان این دو شرکت هر روز بیشتر می شود. اسلک این روزها، مایکروسافت را به رفتار غیر منصفانه متهم می‌کند و آن‌ را به خاطر اقدامات ضدرقابتی و انحصارطلبانه به شکایت رسمی تهدید می‌کند.

پلتفرم مایکروسافت تیمز رایگان با شیوع کرونا

مایکروسافت با اقدامی که پس از شیوع بیماری کرونا انجام داد توانسته است وجهه‌ی خوبی برای محصول خود دست‌وپا کند.

از جمله اقدام مایکروسافت می توان به ارائه نسخه‌ی پرمیوم مایکروسافت تیمز به صورت رایگان اشاره کرد که با شیوع کرونا، آن را در دسترس شرکت‌ها قرارداد تا حتی کارکنان شرکت‌های کوچک نیز بتوانند به‌راحتی از خانه کار کنند و بدین ترتیب از احتمال قرار گرفتن آن‌ها در معرض ویروس کرونا کاسته شود.

این نخستین باری نیست که پلتفرم مایکروسافت تیمز مورد استقبال قرار می‌گیرد.

سال گذشته نیز در کنفرانس Enterprise Connect، پیام‌رسان تیمز برای دومین سال متوالی عنوان برترین پلتفرم را از آن خود کرد.

رویداد مذکور بر راهکارهای ارتباطی در شرکت‌ها تمرکز دارد.

طبق اعلام اخیر مایکروسافت، از 100 شرکت بزرگ ایالات متحده، 91 شرکت برای مکاتبات درون سازمانی از پلتفرم تیمز استفاده می کنند. مایکروسافت ادعا کرده، به دنبال توصیه‌های اخیر شرکت‌ها به کارکنان شان برای فعالیت به‌صورت دورکاری با استفاده از این پلتفرم با یک جهش ۵۰۰ درصدی مواجه شده است.

منبع: زومیت

http://instagram.com/asreshabakeh

مطالب پربازدید:

ویندوز 10X مایکروسافت برای صفحه نمایش های دوگانه

عملکرد سیستم‌عامل اندروید در سرفیس Duo مایکروسافت

ویندوز مایکروسافت همچنان با قدرت یکه تاز سیستم های عامل دسکتاپ


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *