آیا از وضعیت اینترنت خود راضی هستید؟

وزیر جوان ارتباطات برای بهبود سرعت اینترنت در این روزها که مردم قرار است در خانه بمانند و تا پایان سال 1398 از 100 گیگ هدیه اینترنت خود لذت ببرند، در حال تلاش است. آیا بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری کشور در عرضه اینترنت به کاربران بیشتر مناسب است؟در این روزها از وضعیت اینترنت خود راضی هستید؟

به دنبال نیاز کاربران به افزایش سرعت اینترنت، وزیر ارتباطات درکنار کارشناسان مخابرات حضوریافته تا کیفیت اینترنت را بهبود بخشد.

سرعت پایین اینترنت، همواره یکی از اعتراضات کاربران در ایران بوده است. اما در این روزها و در شرایط قرنطینه خانگی، استفاده کاربران از اینترنت به شدت افزایش یافته و همین موضوع باعث شده تا سرعت و کیفیت اینترنت بیش از پیش شکایت کاربران را به دنبال داشته باشد. در این بین ارائه 100 گیگابایت اینترنت رایگان ثابت، هم باری اضافه به دنبال داشته است (اگرچه سرعت و کیفیت مطلوبی ندارد) و همه چیز دست به دست هم داده تا وضعیت و کیفیت اینترنت در کشور در شرایط مناسبی نباشد.

به همین خاطر وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات برای رفع مشکل سرعت وکیفیت اینترنت، روز5شنبه(22 اسفندماه) را درکنارکارشناسان مخابراتی بوده است.

آذرجهرمی در ساعات پایانی شب در اینستاگرام خود پستی را منتشر کرده است که به صورت زیر بوده است:

همه کارشناسان مشغول افزایش ظرفیت شبکه‌ی اینترنت کشور هستند. بسیاری از خطوط پر شده‌ی شرکت‌های اینترنت خانگی ارتقا یافته و برخی هم مانده که هم اکنون در جریان است. صد گیگابایت اینترنت رایگان را با کیفیت به شما ارائه خواهیم کرد.

وزیر ارتباطات در تلاش برای بهبود وضعیت اینترنت

حالا باید دیدکه آیا تلاش‌های آذری جهرمی برای افزایش سرعت و کیفیت اینترنت خانگی نتیجه بخش بوده است یا خیر؟

تجربه شما در این ماجرا چیست؟ وضعیت اینترنت شما چگونه است؟

آیا امروز نسبت به روزهای قبل، سرعت اینترنت شما بهبود یافته است یا خیر؟

لطفادیدگاه ها ونظرات خود راجهت انعکاس به شرکت های زیربط درپایین همین مطلب با تیم کارشناسی عصررایان شبکه درمیان بگذارید.

مطلب مرتبط:

معرفی نرم افزار Auslogics Boost Speed – افزایش سرعت اینترنت و بهینه سازی آن


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *