تغییرات برنامه تصاویر گوگل برای اندروید در آینده نزدیک

به نقل ازسایت gsmarena برنامه تصاویر گوگل برای Android به زودی اخبار مربوط به منوی همبرگر خودرا فاش می کند.

همانطور که می دانید با آخرین به روزرسانیGoogle Maps ، شخصی که یک نماد جدید در برنامه را اجرا می کند، در این خصوص گوگل قابلیت استفاده از منوی همبرگر خود را حذف کرده است. در عوض، بجای آن لیستی از تنظیمات در نماد حساب در بالا و سمت راست قرار داده است و در عین حال یک برگه دیگر را نیز در پایین اضافه می کند. برنامه بعدی برای دریافت یک طرح جدید تصاویر گوگل است.

عکس های ارسال شده در Android Central نشان می دهد که رابط به روز شده چگونه است.

دیگر یک منوی همبرگر در برنامه Google Photos وجود نخواهد داشت و برگه “آلبوم ها” به “کتابخانه” تغییر نام خواهند یافت.

تصاویر گوگل

تغییرات برگه جستجو در تصاویر گوگل

علاوه بر این، یک برگه جدید با نام “جستجو” وجود خواهد داشت، که نوار جستجوی قبلی را در بالای صفحه حذف می کند. که این برگه جستجوی جدید انتخاب دسته ای از عکس ها مانند سلفی، پرتره یا پانوراما را آسان تر می کند.

همانگونه که تصور می کنیم گوگل با Maps ، بسیاری از موارد فهرست در همبرگر را به نماد حساب کاربر در سمت راست بالا منتقل می کنند. البته این تغییرات در سمت سرور به پایان رسیده است، بنابراین لزوماً نیازی به بروزرسانی برنامه قبلی رابط کاربری خود برای مشاهده این تغییرات ندارید.

با استفاده از رفتار Android ، می توان انتظار داشت که گوگل نهایتا منوی همبرگر را در دستورالعمل های طراحی خود حذف کند. دلیل این امر، چرخش از لبه سمت چپ یا راست صفحه که باعث ایجاد فرمان “Back” با حرکات می شد، و در ابتدا منوی همبرگر با کشویی از لبه سمت چپ قابل دسترسی بود، می باشد.

منبع: gsmarena

مطالب پربازدید:

مشاهده چت های گروهی واتس اپ با یک جستجوی ساده در گوگل

معرفی پیکسل5 گوگل؛ قابلیت ها و کاربردهای منحصر بفرد


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *