حالت جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 عرضه شد

کاربران بازی Call of Duty Black Ops 4 هم‌اکنون می‌توانند از تجربه حالت Down But Not Out بخش بتل رویال این عنوان لذت ببرند. البته، این حالت جدید برای مدت محدودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی «تری‌آرک» از تازه‌ترین اثر ویدیویی خود یعنی کالاف دیوتی بلک اپس 4 همچنان ادامه دارد و این استودیوی نامدار به طور مداوم با عرضه به‌روزرسانی‌های متعدد، ضمن رفع مشکلات و ایرادات جزئی بازی، محتویات و حالت‌های جدیدی را به این عنوان پرطرفدار اضافه می‌کند. در همین رابطه، چندی پیش سازندگان در کنار انتشار به‌روزرسانی نسبتا بزرگ شماره 1.11، وعده عرضه دو حالت جدید و صدالبته محدود زمانی برای بخش بتل رویال بازی را دادند.

حال، استودیوی تری‌آرک (Treyarch) به وعده خود عمل کرد و بخش بتل رویال بازی کالاف میزبان حالت جدیدی به نام Down But Not Out شده که تجربه لذت بخش و هیجان انگیزی را برای بازیکنان رقم می‌زند.

بر این اساس، در حال حاضر کاربران کنسول پلی‌استیشن 4 می‌توانند حالت Down But Not Out بخش بتل رویال بازی کالاف دیوتی بلک اپس 4 را روی پلتفرم خود تجربه کنند. این حالت جدید را می‌توان تلفیقی از حالت بتل رویال و حالت عادی بازی‌های شوتر چندنفره آنلاین دانست. به عبارتی، در این حالت بازیکنان با تشکیل گروه‌های چهار نفره در بخش بلک اوت به رقابت با سایر گیمرها می‌پردازند، با این تفاوت که اعضا پس از مردن دوباره از محل مشخصی زنده و یا به اصطلاح اسپاون می‌شوند.

البته، شرط اسپاون شدن دوباره این است که حداقل یکی از اعضای تیم چهار نفره شما زنده باشد. به بیان ساده‌تر، در صورتی که یکی از اعضای این گروه چهار نفره زنده و سه نفر دیگر مرده باشند، افراد می‌توانند در موقعیت و مکان‌های مشخص دوباره زنده شوند و به مبارزه بازگردند. حال، چنانچه کل اعضای تیم از بین رفته باشند، امکان اسپاون مجدد وجود ندارد و آن تیم بازنده خواهد بود.

استودیوی تری‌آرک در باره این حالت جدید می‌گوید:

در حالت جدید و صدالبته محدود زمانی بخش بتل رویال بازی [کالاف دیوتی بلک اپس 4] شرکت کنید و با تشکیل گروه‌های چهار نفره، تا زمانی که لااقل یک نفر از اعضای تیم زنده باشد، با هر بار نابودی، دوباره از نقطه شروع اسپاون شوید.

blackout

ذکر این نکته مهم است که حالت Down But Not Out تنها برای مدت محدودی در نظر گرفته شده و این مد جدید به صورت رایگان تا روز دهم بهمن امسال (سی‌ام ماه ژانویه سال جاری میلادی) در اختیار کاربران کنسول پلی‌استیشن 4 قرار دارد. متاسفانه، شرکت اکتیویژن و استودیوی تری‌آرک هنوز هیچ حرفی در خصوص نسخه ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی این حالت جدید به میان نزده‌اند. هرچند، انتظار می‌رود که این حالت در آینده نزدیک برای این دو پلتفرم نیز منتشر شود.

خبر خوب برای آن دسته از بازیکنانی که هنوز در خرید بازی کالاف دیوتی بلک اپس 4 مردد هستند و یا تا به امروز موفق به خرید آن نشده‌اند، این است که روز گذشته بخش بتل رویال این عنوان ویدیویی به صورت رایگان و برای مدت محدودی در اختیار تمامی کاربران و بازیکنان قرار گرفت. از این رو، در حال حاضر با مراجعه به فروشگاه بتل‌نت، پلی‌استیشن استور و ایکس‌باکس لایو می‌توانید بخش بتل رویال و همچنین حالت Down But Not Out این بازی را تا روز پنج‌شنبه 4 بهمن (24 ژانویه) روی هر سه پلتفرم تجربه کنید.

بد نیست بدانید که بازی محبوب کالاف دیوتی بلک اپس 4 در روز بیستم مهر سال 97 (دوازدهم ماه اکتبر سال جاری میلادی) روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز عرضه شد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با حالت Down But Not Out بخش بتل رویال بازی Call of Duty Black Ops 4 چیست؟


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *