چگونه می توانیم فالورهای زیادی در اینستاگرام داشته باشیم ؟ + دانلود

فالوو

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که دوست دارید یک صفحه اینستاگرام با کلی فالوور داشته باشید . امروزه اینستاگرام از جمله اپلیکیشن های است که در بین کاربران دارای محبوبیت زیادی است و روزانه عده ی زیادی هستند که برای اشتراک گذاشتن عکس و فیلم هایشان به اینستاگرام سر می زنند ، افراد زیادی هستند که روزانه کار با اینستاگرام برایشان یک ضرورت شده و از هر فعالیتی در روز خود عکس می گیرند و آن را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند و دوست دارند عکس و فیلم هایشان لایک بیشتری داشته باشد یا کامنت های زیادتری را در هر پستشان شاهده باشند . شما در ادامه می توانید با نرم افزاری آشنا شوید که می تواند بدون محدودیت و با پرداخت هزینه باعث بالا بردن فالوورهای شما شود .

گام اول :

اگر میخواهید گام اول را شروع کنید باید نرم افزار مورد نظر( فالوئر بگیر ) رو دانلود کنید .

گام دوم :

حالا نرم افزار رو روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید ( این نرم افزار برای اپلی ها نیز وجود دارد ) .

گام سوم :

از گزینه ورود از طریق اینستاگرام باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید  و بعد از آن Log in را کلیک نمایید .

گام چهارم :

در صورتی که نام کاربری و رمز شما صحیح باشد می توانید صفحه زیر را مشاهده نمایید

گام پنجم :

در این قسمت شما نیاز دارید تا برای خود امتیاز کسب کنید ، در واقع با فالوور کردن دیگر صفحات می توانید برای خود امتیاز کسب کنید و از امتیاز بدست آمده برای کسب فالوور صفحه خود استفاده کنید .

گام ششم :

طریقه کسب امتیاز بدین صورت است که روی علامت سکه باید کلیک کنید . همین روال را باید پیش بگیرید تا سکه های خود را به حد نصاب برسانید . زمانی که امتیاز کسب کردید به صفحه فالوور ها بروید .

6گام هفتم :

در این صفحه با توجه به امتیازی که کسب کرده اید باید میزان فالوور خود را انتخاب نمایید .

گام آخر :

شما موفق شده اید که فالوورهای زیادی را به صفحه خود اضافه کنید .

 

نکته : در رابطه با این برنامه شما می توانید بصورت مستقیم اقدام به خریداری نمودن سکه ها کنید بدون اینکه بخواهید فالوو را انجام دهید . اگر حوصله جمع آوری امتیاز را ندارید و شما را خسته می کند می توانید از برنامه ی ماکرو استفاده کنید این برنامه به شما کمک می کند بدون نیاز به شما یک کار را پشت سرهم انجام دهد می توانید این برنامه را به گونه ای تنظیم کنید که خودش عملیات فالوور را انجام دهد و به امتیاز های شما اضافه کند  . این برنامه از نظر محدودیت نیز در تکرار ، محدودیتی ندارد . به راحتی می توانید در گوگل سرچ کنید و برنامه ماکرو را دانلود نمایید . شما آزاد هستید که هر چقدر دوست دارید امتیاز بگیرید و برای خود فالوور جمع آوری کنید .

فالوور بگیر 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *