اپلیکیشن حدسان ( اپلیکیشنی برای پیش بینی مسابقه های فوتبال) + دانلود

اپلیکیشن حدسان ( اپلیکیشنی برای پیش بینی مسابقه های فوتبال): فوتبال از جمله ورزش های است که بسیار از افراد به آن علاقه دارند ، شاید آقایان زیادی را ببنید که ساعت ها به تماشای فوتبال می نشینند بدون اینکه احساس خستگی کنند و به ورزش فوتبال علاقه داشته باشند . یکی از اپلیکیشن های که برای پیش بینی مسابقه های فوتبال در نظر گرفته شده است ، اپلیکیشن حدسان می باشد . در این اپلیکیشن شما می توانید با پیش بینی نمودن مسابقه های فوتبال برای خودتان امتیاز کسب کنید و در نهایت در پایان لیگ جوایزی را کسب نمایید .

هنگامی که این اپلیکیشن را نصب می کنید بدون اینکه از شما شماره ی برای تکمیل روند ثبت نام بخواهد شما را به صفحه اصلی برنامه هدایت می کند که شما در آن شاهد قسمت های مختلف اپلیکشن خواهید بود .

اگر می خواهید در پیش بینی مسابقات و نظرسنجی شرکت کنید باید حتما به بخش پروفایل خود در برنامه بروید و شماره همراهتان را وارد  کنید و پس از اینکه کد تایید برای شما ارسال شد می توانید ثبت نام خودتان را تکمیل نمایید .

 

بخش امتیازها :

در این بخش شما می توانید امتیازهای را که با پیش بینی مسابقات برای خود کسب کرده اید را مشاهده نمایید ، این امتیازها بر حسب نیم فصل یا کل فصل یا هفته جاری آن لیگ قابل مشاهده هستند.

در بالای صفحه شما می توانید رتبه ی خود را مشاهده کنید و البته در قسمت پایین صفحه نیز امتیازهای نفرات برتر را می توانید ببنید .

 

بخش پیش بینی:

این بخش به عنوان بخش اصلی اپلیکیشن حدسان می باشد شما می توانید تاریخ هر مسابقه را در این قسمت مشاهده کنید و سپس نتیجه ی هر کدام را پیش بینی کنید .

 

ویژگی های برنامه : امکان به اشتراک گذاری پیش بینی های خود مشاهده ی رتبه خود و دیگر رقبا نمایش نتایج بازی ها تاریخ مشاهده هر بازی مشاهده اخبار زنده ی خبرگزاری مهر و ….

 

نکته ) استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی رایگان می باشد .

نکته ) شما با هر پیش بینی دقیق می توانید ۵۰۰امتیاز کسب کنید.

 

هم اکنون می توانید این اپلیکیشن را از کافه بازار دانلود نمایید .

حدسان

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *