سامسونگ از همین حالا در حال کار بر روی گلکسی S9 است

همان طور که می دانید، گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس، پرچم داران جدید شرکت سامسونگ هستند که به تازگی از آن ها به صورت رسمی رونمایی شده است. این دو گوشی هوشمند هنوز برای پیش سفارش آماده نشده اند که گزارشی جدید از کره جنوبی ادعا می کند این شرکت کره ای از همین حالا در حال ساخت گلکسی بعدی موسوم به گلکسی اس 9 است.

 

The Bell با اشاره به منابع صنعتی که نامشان فاش نشده، اعلام کرده که تیمی که مربوط به شرکت سامسونگ می شود، از اواخر ماه مارس در حال کار بر روی پانل های صفحه نمایش پرچم دار سال 2018 این شرکت است. اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، بدین معناست که سامسونگ در مقایسه با سال گذشته 6 ماه زودتر تولید گوشی جدیدش را آغاز کرده است. البته این گزارش این مسئله را به فرآیند سخت گیرانه کنترل کیفیت که پس از اتفاقات مربوط به گلکسی نوت 7 توسط سامسونگ به اجرا در آمده، نسبت داده است.

 

یکی از منابعی که نامش فاش نشده در این باره می گوید:

 

از ماه گذشته، تیم تولید کننده نمایشگر برای گوشی گلکسی اس 9، کارشان را آغاز کرده اند؛ با این هدف که نمونه ها از اواسط آوریل در دسترس باشند. انتظار می رود تا یک ماه پس از توسعه نمایشگر، قسمت های کلیدی دیگر این گوشی مانند ماژول ها در فاز تولید قرار بگیرند.

 

مشخص است از حالا نمی توان در خصوص مشخصات احتمالی گلکسی اس 9 سامسونگ پیش بینی یا اظهار نظر کرد. اما به نظر می رسد که گلکسی اس 9 در دو نسخه با نمایشگرهای 5.8 و 6.2 اینچی تولید شود.

 

در این گزارش هم چنین به برخی ویژگی های احتمالی گلکسی نوت 8 اشاره شده است، از جمله این که نمایشگر آن نسبت به گوشی های دیگر سامسونگ بزرگ تر خواهد بود و احتملاً 6.32 اینچی خواهد بود. ضمناً قرار است اسکنر اثر انگشت درزیر شیشه جلویی گوشی تعبیه شود. لازم به یادآوری است که تولید گلکسی نوت 8 پیش تر توسط مدیر بخش سامسونگ موبایل تایید شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *