دانلود قسمت 11 برنامه گرند تور با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم

قسمت 11 برنامه گرند تور منتشر شد. در این قسمت جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می استودیو چادری خود را در اسکاتلند بنا می‌کنند و برای ماجراجویی نیز شمال فرانسه را برگزیده‌اند. در زیر می‌توانید این قسمت برنامه The Grand Tour را همراه با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود کنید.

ظاهرا هر چه که به جلوتر می‌رویم، حال و هوای برنامه گرند تور بیش از پیش شبیه به تاپ گیر دوست داشتنی می‌شود و به طبع استقبال مخاطبین از برنامه جدید جرمی کلارکسون و دوستانش بیشتر و بیشتر می‌شود. در قسمت نهم برنامه گرند تور این سه مجری محبوب به اشتوتگارد آلمان، مهد خودروسازان بزرگ بنز و بی ام و رفتند. در قسمت دهم The Grand Tour نیز این سه نفر به نشویل ایالات متحده رفتند و استودیو سیار چادریشان را در دل این شهر بنا کردند.

ماجراجویی این سه به باربادوس، کشور جزیره‌ای واقع شده در بین دریای کارائیب و شمال شرقی ونزوئلا کشیده شد. در قسمت دهم شاهد هیجان، تصادف و نابودی اتومبیل‌ها بودیم. اتومبیل اصلی اپیزود قبل نیز آلفارومئو ، یک اتومبیل با موتور 500 اسب بخار بود که جرمی کلارکسون آن را به ابولادروم برد و آن را آزمود.

قسمت 11 برنامه گرند تور – Itallian Lessons

دانلود قسمت 11 برنامه گرند تور

به قسمت 11 برنامه گرند تور (The Grand Tour – Itallian Lessons) خوش آمدید. پس از یک هفته انتظار یازدهمین اپیزود از برنامه عاشقان اتومبیل جذاب شرکت آمازون بالاخره از راه رسید و آن‌ها با ترک نشویل و البته ماجراجویی بزرگ خود در باربادوس، به اسکاتلند آمده‌اند تا چادر مسافرتی خود را در کنار لخ نس (یک دریاچه در اسکاتلند) بنا کنند. در تریلیر قسمت 11 برنامه گرند تور ، مجریان این برنامه در حال یک سدان مازراتی بیتوربو (Maserati Biturbo) برای سال 1980 هستند. البته در این اپیزود شاهد حضور اتومبیل های دیگری نظیر سوزوکی سلریو (Suzuki Celerio) و همچنین آبارت 124 اسپایدر (Abarth 124 Spider) نیز خواهیم بود.

تریلر قسمت 11 برنامه گرند تور


دانلود ویدیو #gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; } دانلود قسمت 11 برنامه گرند تور دانلود قسمت 11 برنامه گرند تور

در این اپیزود کلارکسون، هموند و می تجربیاتشان را از خرید مازراتی ها را به اشتراک می‌گذارند و البته برای ماجراجویی آن‌ها به جاده های شمال فرانسه می‌روند. نکته جالبی که در این قسمت از برنامه گرند تور به چشم می‌خورد، شکستن دست جیمز می و شوخی‌هایی از سوی هموند است که باعث عصبانیت آن می‌شود. این قضیه نشان می‌دهد که چقدر ضبط برنامه برای این سه فرد جدی بوده است که شاهد چنین سوانحی هستیم. بیش از این شما را منتظر نمیگذاریم و به دانلود قسمت 11 برنامه گرند تور دعوت می‌کنیم.

دانلود قسمت دهم برنامه گرند تور

⇓ دانلود از سرور گجت نیوز با کیفیت 480P – حجم 243 مگابایت

⇓ دانلود از سرور گجت نیوز با کیفیت 720P – حجم 441 مگابایت

⇓ دانلود از سرور گجت نیوز با کیفیت 1080P – به زودی

<< دانلود زیر نویس فارسی به زودی >>

آرشیو دانلود برنامه گرند تور:

دانلود قسمت دهم برنامه گرند تور با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود قسمت نهم برنامه گرند تور با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود قسمت هشتم برنامه گرند تور با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی دانلود قسمت هفتم برنامه گرند تور با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی دانلود کنید: قسمت ششم برنامه گرند تور با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی دانلود کنید: قسمت پنجم برنامه گرند تور با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی دانلود کنید: قسمت چهارم برنامه گرند تور با لینک مستقیم و زیر نویس فارسی دانلود کنید: قسمت سوم برنامه گرند تور با لینک مستقیم و زیر نویس فارسی دانلود کنید: قسمت دوم برنامه گرند تور با لینک مستقیم و زیر نویس فارسی دانلود کنید: قسمت اول برنامه گرند تور با لینک مستقیم و زیر نویس فارسی اختصاصی گجت نیوز تهیه شده توسطگجت نیوز


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *